Mobil Clean
Mobil CleanMobil Clean
Napisz do nas
609-929-949
8:00 - 20:00
Pruszcz Gdański

Usługi

Usługi czystości

Pliki PDF

Katalog usług

Sprzątamy na błysk!

Podejmujemy się kompleksowych działań związanych z wielorako rozumianym utrzymywaniem porządku. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Nasze aktywności obejmują budynki – zarówno wewnątrz i na zewnątrz – jak i przestrzeń ogrodowo – podwórkową.

Dzięki wszechstronności oferowanych usług jesteśmy firmą, na której można polegać w każdej sytuacji, o każdej porze roku. Nie musisz się martwić, ponieważ twoją własność potraktujemy niczym swoją – z najwyższym szacunkiem i ostrożnością.

Usługi czystości dla firm i osób indywidualnych. Jednorazowe i cykliczne.
Ciężka do zmycia plama na tapicerce? Już jedziemy.
Wszechobecny pył i kurz po remoncie? Zajmiemy się tym!
Potrzeba dezynfekcji pomieszczenia dla alergika? Zleć to nam.
Potrzebne sprzątanie po małym lub dużym remoncie? Chętnie to zrobimy!

W naszej ofercie znaleźć można między innymi:

wynajmowanie różnorodnego sprzętu sprzątającego;
opiekę nad ogrodem - zarówno letnim, jak i zimowym;
sprzątanie pomieszczeń po remoncie i budowie;
mycie samochodów - wewnątrz i na zewnątrz;
ozonowanie pomieszczeń;
pozbywanie się uporczywego brudu z tapicerek, posadzek, dywanów oraz innych powierzchni.

Dzięki tak szerokiej ofercie usług nasza firma jest w stanie sprostać praktycznie każdemu postawionemu przed nią zadaniu. To zasługa nie tylko świetnie dobranego, profesjonalnego sprzętu, który niezawodnie służy nam w każdej sytuacji. To przede wszystkim wyspecjalizowana kadra, dzięki której niemożliwe staje się możliwe, a żadne zadanie nie wydaje się zbyt trudne.

Nasi pracownicy to osoby doświadczone, czerpiące satysfakcję ze swojej pracy i podchodzące do niej z należytą powagą. Starają się z całych sił sprostać wyzwaniom stawianym przed nimi każdego dnia, by dążyć do nadrzędnych celów – porządku i równowagi.

Przyświecają one naszej firmie i jej pracownikom od samego początku i to w ich kierunku staramy się kierować w naszych działaniach. Głęboko wierzymy, że dzięki naszym usługom poprawiamy jakość życia oraz ergonomię miejsc pracy, a co za tym idzie – samopoczucie i efektywność wykonywanych przez naszych klientów czynności. Dlatego uważamy naszą pracę za niezwykle istotną i chcemy ją wykonywać jak najlepiej.

Masz jakieś pytanie?

Podczas pracy korzystamy z produktów SauberLab. To renomowany producent profesjonalnej chemii do czyszczenia niemalże każdej powierzchni w domu oraz w obiektach przemysłowych i spożywczych. Oferowane środki są na najwyższym poziomie dzięki skoncentrowanym składnikom, niemieckiej jakości oraz sprawdzonym rozwiązaniom. Ponadto używamy produktów chemspec, które doskonale sprawdzają się przy czyszczeniu wszelkiego rodzaju tekstyliów.
To właśnie te środki pozwalają nam fachowo, sprawnie i ze świetnym rezultatem zająć się Twoimi podłogami, oknami, tapicerkami i dywanami. Poszerzamy wiedzę, pytamy specjalistów, chcemy korzystać z najlepszych dostępnych metod i być gotowi na nowe wyzwania.
Koszt usługi zależy od wielu czynników – czasochłonności zlecenia, rodzaju usługi, używanych środków, specjalnych wymogów klienta, dlatego każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie. Rozmowa z klientem ma dla nas kluczowe znaczenie. Jeśli sytuacja tego wymaga, przyjeżdżamy, żeby osobiście obejrzeć i wycenić przedmiot zlecenia.
Wpływ na koszt ma też liczba zleceń, które dla Ciebie wykonujemy – to jednorazowa usługa czy pakiet usług?
Dojazd na terenie Pruszcza Gdańskiego jest w cenie. Koszt dojazdu poza Pruszcz zależy od wielkości zlecenia, powyżej 150 zł jest gratis.
Nie bój się pytać – z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości.
Oczywiście...to zależy. Chociaż usługi staramy się wykonywać sprintem, przy zachowaniu jakości, willa, w której trzeba umyć kilkadziesiąt okien, to raczej maraton 😉 Przy wycenie zlecenia oceniamy również czas potrzebny do jego wykonania. Niektóre środki wymagają odczekania przed dalszą pracą po ich aplikacji, innym razem zabrudzenia są na tyle uporczywe, że ich charakterystyka wydłuża ten czas. Niemniej celujemy w wykonanie usługi jednego dnia. Zawsze ustalamy terminy w uzgodnieniu z klientem – jeśli zależy Ci na realizacji przed konkretną datą, powiedz nam to.

Ostatnie usługi

Wyceń usługę

    1 +

    Klientów w Trójmieście i okolicy

    Zapraszamy na zakupy

    https://sklep.mobil-clean.pl/