Mobil Clean
Mobil CleanMobil Clean
Napisz do nas
609-929-949
8:00 - 20:00
Pruszcz Gdański

Sprzątanie mieszkań po remoncie i budowie

Sprzątanie mieszkań po remoncie i budowie

Pliki PDF

Katalog usług

Sprzątanie mieszkań po remoncie i budowie

Każdy z nas to przeżył, chociaż nikt tego nie lubi. Remonty to koszmar dla większości osób – szczególnie dla tych, które są odpowiedzialne za sprzątanie po tego typu przedsięwzięciach. Wszechobecny, uciążliwy pył, którego wyjątkowo ciężko się pozbyć. Kurz, na który nie zwraca się uwagi podczas remontu, a którego ogromne ilości ujawniają się, kiedy prace się zakończą. Jak sobie poradzić, kiedy nie wiadomo od czego zacząć, a perspektywa dni spędzonych na sprzątaniu spędza sen z powiek?

Profesjonaliści czy laicy?

Odpowiedź jest naprawdę banalna i oczywista – najlepiej zatrudnić specjalistów zajmujących się tego typu pracami. Niektórym wydawać może się dziwne, że istnieje grupa ludzi, którzy wyspecjalizowali się w tej dziedzinie, ale w gruncie rzeczy nie jest to zaskakujący fenomen. Wiele osób po remoncie mieszkania lub domu męczy się niemiłosiernie z ciągle powracającym brudem, który jeszcze tygodniami potrafi zalegać w zakamarkach i uporczywie pozostaje na swoim miejscu mimo wielu prób pozbycia się go.

Co jednak, kiedy remontowi zostało poddane nie mieszkanie, a cały budynek? Zatrudnienie specjalistów to idealne rozwiązanie nie tylko dla osób prywatnych, lecz także firm, w tym firm budowlanych. Sprzątanie przestrzeni po remoncie całego budynku to ogrom pracy, który przerośnie każdego, komu brak doświadczenia i specjalistycznego sprzętu. Podobnie sprawa ma się z pomieszczeniami dopiero co oddanymi do użytku po budowie. Żeby móc zaprezentować je potencjalnym kupcom, trzeba najpierw wykonać prace w zakresie oczyszczania. Te na masową skalę, z jaką ma się do czynienia w wypadku budowania bloków mieszkalnych bądź dużych kompleksów, lepiej zostawić znającym się na rzeczy specjalistom.

Korzyści płynące z zatrudnienia specjalistów:

Gwarancja jakości wykonania - zatrudniając doświadczoną ekipę ma się pewność, że praca zostanie wykonana nie tylko fachowo, ale także dokładnie i możliwie jak najszybciej. Duży wpływ na to mają nie tylko kompetencje poszczególnych członków zespołu, ale także profesjonalny sprzęt używany przy tego typu pracach porządkowych. Dzięki kombinacji tych dwóch czynników jest się w stanie zapewnić najwyższą jakość usług nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Tymi walorami może poszczycić się nasza firma, a nasza marka oznacza najwyższą gwarancję jakości.
Oszczędność energii i czasu to kolejna z zalet zatrudnienia specjalistycznej jednostki. W warunkach domowych sprzątanie po remoncie bądź budowie jest kwestią nie godzin, lecz dni. W przypadku osób prywatnych okres ten może przedłużyć się i do tygodni - zazwyczaj praca i obowiązki ograniczają czas możliwy do poświęcenia na oczyszczanie miejsca zamieszkania. W firmach sytuacja ta ma się całkowicie inaczej. Są pracownicy, którzy mogą poświęcić swój czas sprzątaniu, a pracodawca wliczy to w czas ich pracy. Niestety osoba bez przeszkolenia i sprzętu wykona tę pracę dużo wolniej, co przełoży się bezpośrednio na koszt projektu, a także dużo mniej dokładne i profesjonalne sprzątanie, co może okazać się kluczowe przy odbiorze budynku przez klienta. Pierwsze wrażenie ma bowiem ogromne znaczenie.

Wyceń usługę

    1 +

    Klientów w Trójmieście i okolicy