Mobil Clean
Mobil CleanMobil Clean
Napisz do nas
609-929-949
8:00 - 20:00
Pruszcz Gdański

Pranie tapicerki

Pranie tapicerki

Pliki PDF

Katalog usług

Pranie tapicerki - m.in. dywany, łóżka, materace, fotele, krzesła, samochody

Każdy z nas je posiada – siedzenia obite tapicerką, materace, dywany, kanapy. Są to przedmioty, bez których nasza codzienność nie byłaby taka sama. Z tego powodu dbamy o nie z całej siły – dzieci uczone są niejedzenia w łóżkach, każda plama na dywanie jest od razu zapierana, a do samochodu właściciel często zakaże wstępu z napojem. Nie wszystko da się jednak przewidzieć, a „wypadki chodzą po ludziach”.

Do kogo skierowana jest usługa?

Nasza usługa skierowana jest do wszystkich. Garaże, piwnice, domy i mieszkania każdego z nas wypełnione są rzeczami, którym przydałoby się odświeżenie, ale zwykłe metody zawodzą. Nie wszystkie plamy da się umyć domowymi detergentami, mogą one nie być bezpieczne dla skóry, wywołać reakcję alergiczną, a także uszkodzić czyszczoną powierzchnię. Niektóre przedmioty są zbyt stare, by wieloletni kurz i zabrudzenia były możliwe do usunięcia przez „zwykłego śmiertelnika”, ale są zbyt cenne, by móc pozwolić im odejść.

Rzeczy takie, jak materace i siedziska samochodowe są szczególnie trudne do utrzymania w czystości – nie da się ich przecież włożyć do pralki, schną niezwykle długo, a sam proces prania jest uciążliwy. W takim wypadku warto skierować swoje myśli i kroki ku naszej firmie. Ceny naszych usług nie są wygórowane, dzięki czemu nie są one luksusem, a czymś, na co naprawdę można sobie pozwolić. Tego rodzaju profesjonalne usługi powinni mieć na uwadze szczególnie rodzice z małymi dziećmi. Nie tylko usuną one plamy, jakie zdarzają się podczas zabaw, ale także zapewnią czyste środowisko do prawidłowego rozwoju pociech i usuną z ich otoczenia wszelkie zabrudzenia.

Co robimy?

Odpowiedź wydaje się oczywista – czyścimy. Nie jest to jednak słowo odpowiednio opisujące naszą pracę. Naszym głównym celem jest przede wszystkim zapewnienie najwyższej jakości usług tak, by uzyskać jak największy stopień zadowolenia klienta. Oczyszczamy trudno dostępne powierzchnie mając na uwadze nie tylko estetykę, jaka za tym idzie. Choć przywracanie dawnego piękna przedmiotom jest zajęciem nad wyraz satysfakcjonującym i przyjemnym nie tylko do wykonywania, ale również oglądania, to nie o to przecież chodzi.

Zapewniany przez nasz zespół proces czyszczenia gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz detergentom w stu procentach bezpiecznym dla ludzkiej skóry nasi klienci zyskują pewność, że usługa zostanie wykonana nie tylko niezwykle dokładnie, ale także, że użyte specyfiki nie wpłyną w żaden sposób na późniejsze użytkowanie. To ważne szczególnie dla osób o delikatnej skórze oraz dla dzieci. Podczas usuwania plam we własnym zakresie nie zawsze jest się w stanie zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo. Substancje nieszkodliwe dla niektórych, dla innych okażą się drażniące. Nasza firma zadba, by ponowne korzystanie z powierzonych nam powierzchni było nie tylko przyjemne, ale i nieszkodliwe.

Jakie są korzyści płynące z korzystania z naszych usług?

Pierwszą, najbardziej oczywistą zaletą są idealnie wyczyszczone przedmioty. Nie ulega wątpliwości, że najwyższej jakości usługi naszej firmy będą w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających. Doświadczona kadra pracownicza oraz najlepszy sprzęt są gwarancją zadowolenia z naszej strony. Estetyka oraz przywrócone piękno materiałów, mówią w naszym imieniu.

Bezpieczeństwo to oczywiście kolejna z korzyści, której nie można przecenić. Czystość to brak możliwości rozwoju bakterii i wirusów. Odpowiednie osuszenie czyszczonych powierzchni uniemożliwia rozwój grzybów i pleśni. Czystość to także higiena, szczególnie ważna u dzieci, które idąc za ciekawością świata mogłyby niechcący sobie zaszkodzić.

Warto wspomnieć także o wolnym czasie, jaki zyskają Państwo, a który w innym wypadku musiałby być poświęcony na żmudne, nie zawsze owocne starania o czystość. Czemu nie zostawić tego specjalistom, a samemu nie zająć się tym, co naprawdę ważne?

Wyceń usługę

    1 +

    Klientów w Trójmieście i okolicy