Mobil Clean
Mobil CleanMobil Clean
Napisz do nas
609-929-949
8:00 - 20:00
Pruszcz Gdański

Mycie samochodów

Mycie samochodów

Pliki PDF

Katalog usług

Mycie samochodów

Samochody od czasów ich wynalezienia stały się oczkiem w głowie właścicieli. Dbano o nie, niczym o własne dzieci, były one bowiem oznaką statusu społecznego, a każdy posiadacz mógł liczyć na poszanowanie sąsiadów. Na świecie zmieniło się wiele rzeczy, ale na pewno nie fakt, że auta nadal stanowią powód do dumy swoich kierowców.

W Polsce jeszcze w czasach PRL’u posiadanie samochodu oznaczało bogactwo i prestiż. Kiedy na polskim rynku zagościł kapitalizm, sytuacja zaczęła się stopniowo zmieniać, a na ulice wyjechały ładniejsze, nowocześniejsze modele. Nie zmieniło to jednak do końca nastawienia ludzi do aut. Nadal pozostały one powodem do dumy, a ich wygląd buduje opinię wśród innych kierowców.

Z powodu popularyzacji samochodów powstała bogata infrastruktura ich dotycząca. Wszechobecne drogi, stacje benzynowe, restauracje „drive through”, ale także różnego rodzaju myjnie:

Ręczne - polegają na samodzielnym myciu samochodu;
Automatyczne - mycie samochodu odbywa się za pomocą automatycznego systemu myjek;
Bezdotykowe - samochód myje kierowca za pomocą systemu dysz z płynami pod ciśnieniem - detergentem oraz wodą.

Każda z tych metod ma swoje wady i zalety, niestety żadna z nich nie jest tak dobra, jak profesjonalne mycie samochodu. Tylko kompleksowa usługa mycia auta może zadowolić nawet najbardziej wymagającego kierowcę. Nasza firma oferuje taki zabieg. Stanowić on może połączenie kilku różnych elementów – delikatnego mycia i woskowania karoserii, odkurzania wnętrza auta, mycia tapicerek oraz ozonowania. Żadna z wyżej wymienionych myjni nie jest w stanie zaoferować aż tak pełnej usługi.

Mycie zewnętrznej części auta to dopiero wstęp, chociaż najbardziej efektowny. Błyszcząca karoseria zachwyci każdego właściciela auta już na samym początku. Odkurzanie wnętrza zapewni czystość – każdy kierowca wie, jak wiele brudu potrafi niepostrzeżenie dostać się na dywaniki, szczególnie podczas zimnych miesięcy.

Mycie tapicerek odbywa się za pomocą wysokiej jakości, profesjonalnego sprzętu do mycia. Nasza ekipa jest w stanie pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych plam przy jednoczesnej dbałości o materiał, jakim są obite siedzenia. W końcu – ozonowanie. Jest to najbardziej istotna część oczyszczania samochodu, stanowi dezynfekcję wszelkich powierzchni.

Usuwa przykre zapachy z auta, ale przede wszystkim – czyści filtry i instalację klimatyzacyjną z drobnoustrojów i grzybów, które negatywnie wpływają nie tylko na koncentrację podczas jazdy, ale również na zdrowie pasażerów.

Mobilna myjnia wycena

    1 +

    Klientów w Trójmieście i okolicy