Mobil Clean
Mobil CleanMobil Clean
Napisz do nas
609-929-949
8:00 - 20:00
Pruszcz Gdański

Mycie okien

Mycie okien

Pliki PDF

Katalog usług

Mycie okien - (regularne i po remoncie)

Porządki domowe to koszmar niejednego człowieka. Niewiele osób jest fanami sprzątania. W szczególności to cykliczne, porządne, wykonywane raz na kilka miesięcy, to udręka dla wielu. Niektórzy w takiej sytuacji wolą uciec z domu ku innym obowiązkom, bądź rzucić się w wir pracy zawodowej, niż przeżywać dramat związany z sprzątaniem. Co jednak, jeśli to wszystko nie musiałoby być niczyim zmartwieniem?

Ułatwiamy życie

W naszej ofercie nasi przyszli klienci znaleźć mogą między innymi mycie okien. Już samo to zdanie mogło wywołać u niektórych ciarki przerażenia. Jest to ten rodzaj czynności, który ma kilku zwolenników, ale jeszcze więcej wrogów. Kojarzy się przede wszystkim z długo trwającym, wieloetapowym procesem związanym z dużym wysiłkiem fizycznym, a dla niektórych i psychicznym. Zużywa się do tego ogromne ilości materiałów, m.in. ręczników papierowych, co nie wydaje się być najbardziej ekologicznym z dostępnych rozwiązań. Same szyby ciężko jest doprowadzić do stanu idealnej czystości przez smugi, które bardzo lubią pojawiać się dopiero wtedy, gdy cały proces mycia został właśnie zakończony. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że mycie okien planuje się zazwyczaj na dzień słoneczny, a pogoda uwielbia płatać figle.

Jeszcze gorzej ma się sytuacja w naprawdę ciężkich przypadkach – mycie okien po remoncie. To wyzwanie, którego podejmują się jedynie najwytrwalsi, ponieważ jest to praca żmudna i bardzo męcząca, a efekty widać po naprawdę długim czasie. Jest tak, ponieważ mieszanina kurzu, pyłu i innego typu zabrudzeń przykleja się do brudnych już poniekąd, tłustych szyb. Po zakończonych pracach remontowych na oknach zaobserwować można trudną do usunięcia, nieestetyczną warstwę nieczystości, przez które z trudnością dostrzeże się świat zewnętrzny. 

Idealnym rozwiązaniem takich sytuacji jest nasza firma. Wyręczymy nie tylko w regularnym myciu okien w mieszkaniu, jak i w domu jednorodzinnym, bądź budynku firmowym. Szybko także uporamy się z uporczywym brudem pozostałym po remoncie. Korzystanie z usług naszej firmy to nie tylko wielkie ułatwienie codziennego życia w bardzo przystępnej cenie. To także gwarancja jakości wykonania usługi oraz wysokiego poziomu estetyki.

Korzyści płynące z korzystania z naszych usług

Wynajęcie naszej firmy to zdecydowanie jedna z lepszych możliwych decyzji. Dlaczego? Odpowiedzi na to pytanie jest kilka:

Zdecydowana oszczędność czasu i energii
Zdawać by się mogło, że to najbardziej oczywisty plus korzystania z jakiejkolwiek z firm usługowych. Nie wszyscy chcą jednak przyznać, że energia i czas, to wartości, które warto oszczędzać. Prawdą jest, że czynność taka, jak mycie okien, mogłaby zostać wykonana przez praktycznie każdego. Nie zdajemy sobie jednak sprawy, jak ogromne pokłady zasobów są zużywane na tę, jakże prostą, czynność.
Gwarancja dokładnego wykonania zadania bez względu na poziom trudności
Nawet, jeśli każdy może myć okna, to nie każdy będzie to w stanie zrobić równie dokładnie i szybko, co nasza firma. Nasza marka jest gwarancją dokładnie wykonanego zlecenia i zadowolenia z dostarczonej usługi.
Doświadczeni pracownicy używający profesjonalnego sprzętu
Ekipa jest nie tylko doświadczona, ale posługuje się także profesjonalnym sprzętem, zapewniającym stuprocentową skuteczność w pracy. Kombinacja tych dwóch czynników sprawia, że nasza kadra jest wyjątkowo skuteczna i wykonuje swoje zadania bardzo szybko i dokładnie.

Wyceń usługę

    1 +

    Klientów w Trójmieście i okolicy