Mobil Clean
Mobil CleanMobil Clean
Napisz do nas
609-929-949
8:00 - 20:00
Pruszcz Gdański

Twój największy sprzymierzeniec w odkurzaniu – poznaj SEBO DART

Twój największy sprzymierzeniec 

Utrzymanie porządku to nie lada wyzwanie. W Mobil Clean doskonale wiemy, że od każdego z nas wymaga dyscypliny, uwagi i sporej ilości czasu. Jeżeli jesteś właścicielem dużej posiadłości, sprzątanie często przypomina nową dyscyplinę sportu. Ile to się trzeba pochylać, namachać, pozamiatać… Bez odpowiedniego kompana to masa pracy, co nie?

 

Wreszcie ktoś chce Ci pomóc!

Mamy dla Ciebie wspaniałą nowinę. W utrzymaniu czystości pomoże Ci nie tylko Mobil Clean, zrobi to również Twój nowy przyjaciel – Sebo Dart 1. To sprzymierzeniec wszystkich rodzin w walce z kurzem, brudem i chaosem. Nikt nie wyczyści Twojej wykładziny czy dywanu tak dokładnie jak on, jednocześnie dbając o… Twoje zdrowie! Jak to możliwe? Sebo Dart 1 to odkurzacz pionowy, co bardzo ucieszy Twój kręgosłup. Sprzątając mieszkanie razem z nim nie odczujesz dyskomfortu schylania się na każdym kroku. 

 

Z Sebo Dart 1 posprzątasz mieszkanie 5-krotnie szybciej


Sebo Dart 1 pokaże Ci, jak przywrócić czystość o wiele szybciej! Oto garść dowodów. Przegub Flex Neck pozwoli Ci obrócić odkurzacz o 90° w pionie i 180° w poziomie, dzięki czemu ominiesz każdą przeszkodę na drodze do celu, jakim jest utrzymanie porządku. Szerokość robocza rzędu 31 cm znacznie skróci czas roboczy i nie pozwoli Ci się zmęczyć, a jego 10 metrowy kabel pomoże obskoczyć całe piętro bez konieczności przepinania kabla z gniazdka do gniazdka w każdym pokoju. 

 

Dodatkową zaletą odkurzacza pionowego jest mała ilość miejsca, którą zajmuje, a wygodne rączki pomogą przenieść go bez większego wysiłku. Sebo Dart 1 wyposażony jest też w elastyczny wąż i dyszę szczelinową, a odczepienie korpusu od stopy pomoże Ci szybko dotrzeć do wszelkich zakamarków mebli lub pomieszczeń. Widzisz, ile czasu zaoszczędzisz ze swoim nowym przyjacielem?

 

Co dwie głowy, to nie jedna

No dobra, głowy to on nie ma, ale jest od sprzątania, a nie myślenia. Ma za to szereg innych cech, które wyróżniają go na tle konkurencji i wspomogą Cię w utrzymaniu porządku. Sebo Dart 1 łączy w sobie prostotę i funkcjonalność odkurzacza domowego z osiągami przemysłowymi. Razem z nim zadbasz o każdy rodzaj powierzchni, nawet o polerkę, co umożliwia moduł Sebo UHS. 

 

W czym tkwi jego największa siła? Sebo Dart 1 napędzają aż dwa silniki. Pierwszy dba o siłę ssącą i pracę odkurzacza, zaś drugi napędza elektroszczotkę. Razem tworzą duet wspierający Cię na każdym kroku! Ich możliwości są naprawdę imponujące. Elektroszczotka zbierze każdy kurz z Twojej wykładziny, a system ssący na zawsze umieści go w szczelnym filtrze workowym o pojemności aż 3.5 litra.

 

Na wyróżnienie zasługuje również model filtracji Anti Allergy Hospital Grande S-Class Filtration. Ta nazwa robi wrażenie, prawda? W praktyce oznacza zadbanie o komfort przebywania w pomieszczeniu, szczególnie dla alergików. Nowoczesny system filtrów nie przepuści ani grama kurzu z powrotem do Twojego otoczenia. Z tym sprzymierzeńcem czystość jest pewna.

 

Twój przyjaciel już na Ciebie czeka!

Jako Mobil Clean zapewniamy o jakości Sebo Dart 1. W Pruszczu Gdańskim i jego okolicach nasi klienci przekonali się, że z jego pomocą działamy cuda. Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Zaproś go do swojego mieszkania na wspólną sesję sprzątania i zobacz efekty! Przy okazji możesz zaprosić i nas. 

 

 

 

Previous Post
Newer Post

Zapraszamy na zakupy

https://sklep.mobil-clean.pl/