Mobil Clean
Mobil CleanMobil Clean
Napisz do nas
609-929-949
8:00 - 20:00
Pruszcz Gdański

Uratuj świat

Uratuj świat

Zanieczyszczone powietrze, wielka pacyficzna plama śmieci, skażone rzeki… martwi Cię obecny stan naszej planety? Pamiętaj, że wszystko zaczyna się od Twojego mieszkania, ogródka czy miejsca pracy. Dbając o porządek w swoim lokum wpływasz na całe środowisko! Brzmi jak tani slogan coachingowy? Może tak, ale znasz lepszy pomysł na utrzymanie ogólnego porządku?

Chwila moment… Ah tak! Jest jeszcze lepszy sposób! To skorzystanie z usług Mobil Clean.

 

Zależy nam na Tobie!

Mobil Clean to firma, która przede wszystkim dba o Twoją satysfakcję i wygodę. Zapewniamy ją poprzez perfekcyjne wysprzątanie preferowanego przez Ciebie pomieszczenia, budynku lub przedmiotu, wierząc, że ich stan przekłada się bezpośrednio na jakość Twojego życia. Świat wygląda lepiej przez czyste okna, a każdy posiłek chętniej zjesz przy czystym stole, prawda? Dla Ciebie utrzymamy porządek w każdym miejscu.

 

Kim jesteśmy?

Mobil Clean to zgrana ekipa, która łączy w sobie profesjonalizm z pasją. Czerpiemy radość z satysfakcji każdego klienta. Brud, chaos i nieład zamienimy dla Ciebie w spokój, harmonię i równowagę!

 

Nasza siedziba znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ale sprzątamy również na terenach całego Trójmiasta. Świadczymy usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. W trosce o Twoje zdrowie oraz późniejsze użytkowanie przedmiotu lub budynku zawsze zwracamy uwagę na skład naszych detergentów. Nasze usługi wspierane są przez profesjonalne urządzenia i jakościowe środki chemiczne, które nie szkodzą środowisku.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić

Nasze doświadczenie widzimy w osiemdziesięciu uśmiechach stałych klientów zadowolonych z naszej pracy. Wykonaliśmy ponad dwieście różnego rodzaju usług. Naszą najważniejszą cechą jest wszechstronność, ale tuż za nią podąża ostrożność, dbałość o szczegóły czy perfekcjonizm. Pomożemy Ci w każdej sytuacji i o każdej porze roku. W zakres naszych umiejętności wchodzi:

 • Pranie tapicerki
 • Mycie okien
 • Doczyszczanie posadzek
 • Sprzątanie mieszkań po remoncie i budowie
 • Ozonowanie
 • Mycie kostki brukowej
 • Mycie elewacji
 • Mycie ogrodów zimowych
 • Mycie samochodów
 • Wynajem sprzętu sprzątającego
 • Prace ogrodnicze  

 

Korzyści płynące z naszej współpracy

Korzystając z naszej oferty dbasz nie tylko o własny komfort życia – dbasz również o swoich domowników czy pracowników. Czyste środowisko pracy lub miejsca do życia wpływa bezpośrednio na nastrój oraz zdrowie każdego człowieka. Z Idealnie wyczyszczonych przedmiotów zawsze korzysta się milej, a ich połysk tylko do tego zachęca. Pomieszczenie bez bakterii, grzybów czy pleśni dostarczy Ci świeżego powietrza zamiast nieprzyjemnych zapachów, a praca lub obcowanie w takich warunkach sprzyja Twojej higienie.

Współpracując z nami oszczędzasz czas, zyskujesz efekt. Gwarantujemy jakość oraz bezpieczeństwo bez względu na poziom trudności zadania.

 

Newer Post

Zapraszamy na zakupy

https://sklep.mobil-clean.pl/